Сторінка на стадії наповнення

Виїзний прийом громадян

06 липня, о 10:00 годині в с.Жищинці в адміністративному приміщенні старостинського округу відбудеться виїзний прийом громадян міського голови Підлісного В.В. за участю депутата Городоцької міської ради Асташенка М.В.

10:19 04.07.2018

Громадські слухання

Городоцька міська рада повідомляє, що 29 травня 2018 року о 14.00 год відбудуться громадські слухання з питання обговорення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги, які надає КП «Городоккомунсервіс».

10:37 18.05.2018

Згідно з Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людини» (ДСан ПІН 2.2.4-171-10), в період з 23 квітня по 27 квітня буде проведено промивку та дезінфекцію резервуарів питної води, водонапірних башт та трубопроводу хлорним вапном. Хлорування буде проводитись в мікрорайонах Мархлівка та Бойня.

14:46 18.04.2018

«День Здоров’я» в Городку

7 квітня 2018 року о 10 годині на майданчику зі штучним покриттям біля Городоцької гімназії проходитимуть змагання з міні-футболу серед чоловічих команд об’єднаної територіальної громади. Запрошуємо усіх охочих прийти та повболівати за учасників змагань, присвячених Всесвітньому дню здоров’я.

14:48 06.04.2018