Відбудеться навчальний тренінг "Лізинг", проводиться за ініціативи, експертної та фінансової підтримки Проекту USAID

Дата: 14.03.2018 08:25

15 березня 2018 року о 10.00 год. за адресою: м.Хмельницький, вул. Соборна, 55, Навчально-культурний центр «Побужжя» федерації профспілок області, конференц зала №2  відбудеться  навчальний тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Тренінг проводиться за ініціативи, експертної та фінансової підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та буде зосереджений на практичних інструментах і прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств. Запрошуються  безробітні громадяни, яких цікавить питання організації власної справи.

Участь у тренінгу безкоштовна, учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими навчальними матеріалами. Для участі необхідно попередньо зареєструватися. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/mXuQfY триває до 18.00 год. 14 березня 2018 року.

Адміністрація  Городоцького РЦЗ