Для дітей. Сайт і радіо з казками українською мовою!

Дата: 02.03.2018 17:33

Фото без описуФото без опису

На сайті також можна завантажити розмальовки до казок. Ілюстрації для проекту виконала Женя Гайдамака. Радіохвиля авторських казок українською мовою для дітей доступна на сайті 24 години. У плеєрі наразі понад 200 аудіоказок.

У НСТУ додали, що найближчим часом з’явиться безкоштовний додаток для смартфонів на Android та iOS.

2 березня 2018 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт «:Казки» та цілодобове казки-радіо українською мовою. Наразі на платформі «:Казки» є казки, які начитали актор театру кіно та дубляжу Євген Малуха, вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, учасник гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич та лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. Невдовзі на ресурсі з’являться казки, які озвучили поет Сергій Жадан та співачка Христина Соловій, пише Hromadske.ua. «Чому кенгуру стрибає, а кіт вмивається по обіді? Коли з’явилось могутнє дерево баобаб, а лис вовку масло показав? Навіщо миші збираються на раду, а бджола рятує гусці життя? Як цап і лис ділили мішок моркви, а курочка врятувала півника? Про все це можна дізнатися з найкращих казок народів світу, які ми вибрали та озвучили спеціально для вас», — анонсують на сайті проекту.
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/03/201857
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/03/201857