Березневі морози лютують …

Дата: 21.03.2018 10:29

На вихідні, з 17 по 19 березня через перепад напруги електроенергії, вийшла з ладу модульна газова котельня, що опалює приміщення відділення «Віра в життя» та Центру комплексної реабілітації дітей інвалідів (за адресою вул. Заводська площа 8). При виявленні даної поломки, 19 березня, адміністрацією територіального центру були викликані спеціалісти, які здійснюють технічне обслуговування котельні, а саме ФОП Бойцун. Після обіду цього ж дня здійснено заміну автоматики, але через обмерзання труб та пошкодження опалювальної системи працівники не в змозі були запустити опалення.

Дирекція Городоцького районного територіального центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звернулися до міського голови Василя Підлісного з проханням допомоги у вирішенні проблеми. За сприяння міського голови, 20 березня, зусиллями працівників КП «Городоккомунсервіс» та працівників територіального центру дану поломку було усунено і відновлено теплопостачання приміщення.

«Щиро дякуємо міському голові Василю Підлісному за швидке реагування та розв’язання даної непередбачуваної проблеми та підтримку в складній ситуації», - Надія Шевченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).