НЕБЕСНА СОТНЯ У НАШІЙ ПАМ'ЯТІ

Дата: 21.02.2018 11:00

Під час Революції гідності понад сто патріотично налаштованих людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної Сотні.

З метою гідного відзначення річниці Революції гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні закладами культури Городоцької об’єднаної територіальної громади проведено комплекс мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів. Публічними бібліотеками громади оформлено тематичні викладки періодичних видань, фотовиставки «Герої Небесної Сотні», «Небесна Сотня в наших серцях», проведено годину пам’яті «Революція Гідності». Вихованцями філіалу Городоцького міського Будинку культури створено інформаційно-ілюстративну виставку та проведено патріотичну годину «Герої не вмирають...». Городоцьким міським Будинком культури  проведено інформаційні години «Незабуті імена», тематичний вечір «Героїзм Небесної Сотні» у приміщенні відеосалону «Поділля».