Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Україна - країна талантів»

Дата: 07.03.2018 15:12

4 березня 2018 р. в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва Молодіжною громадською організацією «Молодіжний центр «ДІМ» з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, надання учасникам можливості самовираження, творчого спілкування, формування творчого потенціалу підростаючого покоління,популяризації вокального, хореографічного, інструментального, театрального та інших видів мистецтв,підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів, виявлення та підтримка талановитої і перспективної молоді було організовано і проведено Всеукраїнський  фестиваль-конкурс мистецтв «Україна - країна талантів».

Гідно представила Городоччину на фестивалі вихованка Городоцького будинку дитячої творчості Грель Кароліна (керівник Мисик Тетяна Дмитрівна), яка посіла ІІ місце у середній віковій категорії. На розгляд журі Кароліна виконала пісню Ілларії «Відьма».

Вітаємо Кароліну з перемогою та бажаємо їй творчих злетів!