Прикрий інцидент на стадіоні «Цукровик»

Дата: 22.03.2018 13:49

Сьогодні зранку до міської ради надійшло повідомлення про прикрий інцидент, який стався в мікрорайоні цукрового заводу. Слід зазначити, що представник міської ради одразу ж після дзвінка повідомив правоохоронні органи про скоєний злочин.

Невідомою особою або групою осіб було викрадено металеві ворота та декілька секцій металевої огорожі зі стадіону «Цукровик». Достеменно невідомо чи ворота викрали за одну ніч чи за декілька ночей. Злочин, імовірно, було скоєно з корисних мотивів. Зі слів директора ЗОШ №2 Катерини Пилипчук, про крадіжку повідомив завгосп школи. Чоловік йшов зранку на роботу і побачив, що частини металевої огорожі та металеві ворота відсутні. Директор також зазначила, що цей стадіон дуже важливий для школи. На його території проводяться заняття фізкультурою та спортивні змагання. В свою чергу працівники школи піклуються про належний стан стадіону.

Також варто зауважити, що це не перший випадок викрадення металевих конструкцій на території стадіону.

Зберегти спортивні майданчики в належному стані – завдання кожного свідомого громадянина, адже як відомо, здорові діти – здорова нація! Не відбирайте майбутнє в наших дітей.