У Києві - загальні збори Асоціації об'єднаних громад

Дата: 28.03.2018 17:10

Сьогодні у Києві відбуваються Загальні Збори Асоціації  об’єднаних територіальних громад, Городоцьку ОТГ представляє Василь Підлісний.

Під час заходу голови ОТГ та представники державних органів влади  опрацьовують  об’єктивну інформацію щодо перебігу  децентралізації в Україні - її здобутки, проблеми та перспективи.

Своєю чергою, Асоціація ОТГ представляє сформований пакет послуг для своїх членів, перші завершені в громадах проекти, а також презентує програми, що будуть реалізовані спільно з низкою Міністерств, міжнародними інституціями і партнерами.

Відбулось затвердження нового статуту Асоціації ОТГ, формування управлінської структури, а також підписання меморандумів про  співпрацю зі  Шведською асоціацією місцевих влад та регіонів (SALAR) і Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

В роботі  бере участь Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

Захід проводиться за підтримки: Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.