Презентація проекту «Інститут соціальних перемовників»

Дата: 30.03.2018 12:25

29 березня в приміщенні Агенції сталого розвитку «АСТАР» представники відділу економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради взяли участь у прес-конференції та координаційні зустрічі присвяченій презентації проекту «Інститут соціальних перемовників», що був підтриманий Міжнародним Фондом «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя». Проект реалізує ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР».

Під час координаційної зустрічі відбулась презентація цілей та завдань Проекту «Інститут соціальних перемовників». Учасникам було роздано інформаційно-методичні матеріали та приклад угоди про співпрацю в межах проекту.

Як зазначила координатор проекту «Інститут соціальних перемовників» Роксолана Іванова: «Метою Проекту є залучення ОТГ Хмельницької області до побудови якісно нової співпраці у векторі «влада-громада» в сфері безпекових питань, сформувати та впровадити дієві інструменти та нормативи щодо підвищення рівня громадської безпеки на місцях».

У заході взяли участь усі сторони-виконавці та партнери Проекту, а саме -  представники Національної поліції, координатори проекту від «Агенції сталого розвитку «АСТАР», представники ОТГ.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера проекту Кокаревича Артура за тел.: 067-830-18-39.