Засідання п’ятої сесії Городоцької міської ради

Дата: 12.04.2018 09:16

11 квітня відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Городоцької міської ради. До порядку денного було внесено 57 питань.  Рішеннями сесії було внесено зміни до ряду програм, а саме: Програми соціально – економічного розвитку Городоцької міської ОТГ на 2018 рік, Програми соціальної підтримки незахищених верств  населення Городоцької ОТГ  на  2018 рік, Програми фінансової підтримки КП «Городоккомунсервіс» на 2016-2018 роки, Програми забезпечення  життєдіяльності житлово–комунального господарства Городоцької ОТГ  на  2018 рік, а також  до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Затверджено Програму підвищення якості  обслуговування  платників та  створення  їм  сприятливих умов Городоцьким відділенням Кам’янець – Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій  області  на 2018 – 2019 рр., Комплексну програму заходів з організації роботи громадського формування з охорони громадського порядку «Загін сприяння поліції» та профілактики правопорушень на території Городоцької ОТГ на 2018-2020 роки, Програму поповнення бібліотечних фондів бібліотек Городоцької об’єднаної територіальної громади  на період 2018 - 2022  роки, цільову Програму поводження з  тваринами  та  регулювання чисельності  безпритульних  тварин  на  2018-2023 рр. та Програму збереження об’єктів культурної спадщини  Городоцької міської ради на 2018 – 2022 роки.

Рішенням сесії комунальному підприємству «Городоцьке БТІ» делеговано  повноваження щодо організації та оформлення документів по приватизації державного житлового фонду.

А також розглянуто ряд земельних питань та звернень громадян щодо надання  їм матеріальної допомоги.

Зі звітом про роботу комунального підприємства «Городоккомунсервіс» перед депутатами та присутніми виступив директор КП « Городоккомунсервіс Сагадін І.Л., а про роботу Городоцького відділу  поліції ГУНП у  Хмельницькій  області (за результатами роботи оперативно - службової діяльності) за  2017 рік - заступник начальника ВП підполковник поліції Угляр А.В.