Обміні досвідом по впровадженню послуг з використанням фотонної матриці Коробова А.М.

Дата: 20.04.2018 11:17

18 квітня до  відділення «Віра в життя» по наближенню соціальних послуг до територіальної громади  Городоцького району та м.Городка з метою обміну досвідом по впровадженню послуг з використанням Фотонної матриці Коробова А.М. завітали  представники Новоушицького територіального центру , а саме директор , лікар та сестра медична.

Шевченко Надія Іванівна, директор Городоцького районного територіального центру та працівники  відділення провели ознайомлювальну екскурсію, розповіли про  роботу відділення та впровадження інноваційного досвіду роботи з використанням фотонної матриці Коробова «Барва Флекс» та її ролі в проведенні комплексної реабілітації. Зокрема гості мали можливість спробувати ефективність фотонної матриці на собі.