23 квітня, міський голова Василь Підлісний провів особистий прийом громадян, на який прийшли чимало жителів громади з різними проблемними питаннями.

Дата: 23.04.2018 17:20

Ініціативна група мешканців с.Радковиця звернулася  з питанням  права громадян в одержанні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту. Міський голова надав роз’яснення щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад»

Всім громадянам, які звернулися до міського голови, надано роз’яснення. Відповідним відділам виконавчого комітету міської ради  надані доручення щодо їх вирішення.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щопонеділка.