Городоцька громада поступово освітлюється

Дата: 12.05.2018 00:13

10 квітня бригадою енергетиків комунального підприємства «Городоккомунсервіс» завершено роботи з поточного ремонту  мереж вуличного освітлення по вул. Грушевського, вул. Польова, пров. Гагаріна, вул. Фадєєва,  вул. Л.Українки, вул. Заводська, вул. Щорса в с. Скіпче.

З метою відновлення вуличного освітлення було виготовлено дві проектно-кошторисні документації.

У відповідності до визначеної кошторисної вартості з міського бюджету виділено 217,127 тис. гривень для виконання робіт.

Загалом під час виконання робіт енергетиками  підприємства встановлено:  35 світильників з лампами розжарювання, 8 додаткових залізобетонних одностоякових опор, щит обліку та управління вуличним освітленням, підвішування проводів. Всього відновлено 2,8 км мереж вуличного освітлення по 7 вулицях.

Надалі заплановано відновлення мереж вуличного освітлення в с. Радковиця.