Відтепер у Городоцькій міській раді - ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Дата: 06.06.2018 09:43

ОГОЛОШЕННЯ

Для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (права власності на житлові будинки, земельні ділянки, права оренди та ін.) Ви можете звернутися до державного реєстратора Городоцької міської ради, за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, 53 (1 поверх).

Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 8.00 год. до 17.00 год.,

(обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).

Подати заяву для проведення державної реєстрації прав мають змогу не тільки мешканці Городоччини, а й будь - які громадяни, що бажають зареєструвати майно в межах Хмельницької області, оскільки державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах області.

В Городоцькій міській раді працює державний реєстратор – Рудніцька Ірина Віталіївна , у якої громадяни можуть отримати кваліфіковані консультації та подати заяву про реєстрацію нерухомого майна без черг та зволікань.