Проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні

Дата: 12.06.2018 16:35

МОМ має за честь повідомити Вам про початок впровадження проекту "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".Даний проект впроваджується в 24 областях України та за фінансової підтримки Федеративного Кряду Німеччини через Банк Розвитку KfW.

Обсяг проектних робіт включає проведення 132 дводенних тренінгів із розвитку самозайнятості та мікропідприємства внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад, а також загальне укріплення та згуртування місцевих громад.

У разі виникнення будь - яких питань з Вашого боку просимо звертатись до контактних осіб МОМ: Ольги Боженко (тел. +380445685015, e-mail: obozhenko@iom.int), Віктора Фусова (тел. +380445685015, e-mail: vfursov@iom.int)