Заклад відділення Городоцького територіального центру «Віра в життя» відзначив 10-й ювілей від дня заснування

Дата: 21.06.2018 18:11

Днями відділення «Віра в життя» відзначило свій 10-річний ювілей. Саме стільки років минуло з часу заснування закладу.

Директор Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Надія Шевченко розповіла, що заклад розпочав свою діяльність  20 червня 2008 року за сприянням місцевої влади та  Українського фонду соціальних інвестицій відбулося урочисте відкриття структурного підрозділу Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування «Віра в життя» у складі відділень соціально - медичних послуг  та соціально - побутової адаптації.

За 10 років діяльності відділення  пройшли ряд трансформацій, об’єднавши в травні 2016 року у своєму складі три відділення, а саме: - соціально-медичних послуг, - соціальної адаптації та  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги і отримали назву відділення «Віра в життя» по наближеню соціальних послуг до територіальної громади Городоцького району та м.Городка.

В даному відділені громадяни похилого віку та особи з інвалідністю мають можливість отримати комплексно соціальну адаптацію, реабілітацію (відновити і покращити здоров’я ) та широкий спектр соціально - побутових послуг (перукаря, швеї, взуттьовика, робітника з комплексного обслуговування  будівель, споруд та обладнання та інші).  На сьогодні відділення обслуговує близько 3 тис громадян району.

Здобутками відділення є отримання у 2017 році гранту Європейського союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» та запровадження інноваційних послуг з використанням фотонної матриці Коробова А.М. «Барва - Флекс»

Тож з нагоди 10-ї річниці утворення відділення «Віра в життя» відбулися урочисті заходи, на які завітали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, голова районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, заступник директора Департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Лариса Гурина, голова обласної профспілкової організації працівників соціальної сфери Олександр Цюзік, голова районного осередку ГО «За конкретні справи» Вадим Якубовський, кандидат фіз.-мат. наук, академік Інженерної академії України  Анатолій Коробов та інші поважні гості.

Керівники області, району та міста щиро вітали працівників відділення, нагороджували грамотами та вручали подарунки.

Організатори підготували цікаву концертно-розважальну програму за участю творчих колективів та вокальних артистів нашого міста.