ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань

Дата: 27.07.2018 13:34

Повідомляємо, що 17  серпня  2018 року о 15-00 в приміщенні колишнього сільського клубу в с.Грицьків  Городоцького району Хмельницької області  будуть проходити громадські слухання з метою врахування громадських і приватних інтересів  під час виготовлення детального плану  території для розміщення, будівництва та обслуговування мікрогідроелектростанції на річці Смотрич на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади Городоцького району Хмельницької області.

Підстава для проведення громадських слухань - рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради від 27.07.2018 року №136/2018 «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських і приватних інтересів під час виготовлення детального плану території для розміщення, будівництва та обслуговування мікрогідроелектростанції на річці Смотрич».

Замовник проекту: Городоцька районна державна адміністрація Хмельницької області (м.Городок, вул. Шевченка, 20).

Розробник проекту:  Товариство з обмеженою відповідальністю «Земельно-аграрний центр «КАРАТ» (юридична адреса-29000, м.Хмельницький, вул.Пушкіна,9).

Інвестор:   Приватне підприємство  «Проскурівенерго» (юридична адреса-29000, м.Хмельницький, вул.Камянецька,72,оф.3).

Містобудівна документація для розгляду та ознайомлення знаходиться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Городоцької  міської ради та на офіційному веб-сайті Городоцької  міської радиhttp://gorodocka.gromada.org.ua.

Пропозиції та зауваження щодо запропонованого для розгляду проекту подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та  місця проживання заявника, з особистим підписом до 16 серпня 2018 року за адресою: м.Городок, вул.Грушевського 53, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради.