Відкриття міні-стадіону з штучним покриттям на території ліцею №4

Дата: 23.08.2018 15:23

Сьогодні, 23 серпня 2018 року в нашому місті відбулась визначна подія, яка трапляється не так часто – урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на території ліцею №4. На міні-стадіоні учні ліцею і молодь Городоччини зможуть постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я, вести активно-спортивний спосіб життя.

Цей майданчик з’явився у нашому місті для задоволення потреб школярів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та спів фінансування з місцевого бюджету, на що використано загальну суму у розмірі 1 мільйон 435 тисяч 166 гривень.

З вітальним словом до всіх запрошених звернувся голова районної державної адміністрації Віталій Кропивницький, голова районної ради Ольга Зелінська та міський голова Василь Підлісний, побажавши всім міцного здоров’я і фізичного розвитку підростаючому поколінню, спортивних рекордів та незламної волі до перемоги.  Подякували підряднику Анатолію Ференсу за вчасно та професійно виконану роботу.

Право перерізати стрічку надали керівникам району та громади. Міський голова в честь відкриття міні-стадіону подарував мяча, на якому всі хто долучився до створення цього майданчика залишили свої підписи та побажання. Як зазначила директор ліцею №4, цей мяч буде переданий в музей школи. Кадети продемонстрували свій професіоналізм та відточеність рухів, а правом першим зіграти на міні-стадіоні з штучним покриттям дісталось учня ліцею №4.