В колядах прославляли народження Спасителя світу

Дата: 11.01.2018 17:51

9 січня представники релігійних конфесій м. Городок завітали у міську раду з колядою.

Віряни, прославляючи новонародженого Ісуса Христа, несли добру звістку про Спасителя світу. Історично склалося, що на Різдво прийнято колядувати. Це веселі традиції для дорослих, молоді та дітей, які супроводжують зимові свята вже багато років. В колядках прославляють народження Христа та  бажають добробуту родинам, щоб усі були здоровими, щоб рясними були ниви, щоб був мир, добро і злагода.

У Різдвяні свята щирі слова побажань, успіхів та Божого благословення є доброю українською традицією, яка несе у світ добро та віру.  Городоцька міська рада вважає за честь, що колядники її не оминули і прийшли привітати з Різдвом Христовим!