Зверненням жителів громади - першочергова увага

Дата: 14.02.2018 18:14

13 лютого до міського голови Василя Підлісного звернулися жителі вулиці  Тельмана з проханням: проведення капітального ремонту дороги, покриття якої вкрай зруйноване, що призводить до нанесення збитків від руху великовагових транспортних засобів  приватним домоволодінням. Міський голова повідомив, що на ремонт покриття даної вулиці  вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на загальну суму 12 мільйонів гривень, але нажаль на даний час таких коштів немає. Міський голова запропонував жителям  написати заяву із підписами від мешканців вулиці для подальшого звернення в управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації.