Новини нашого садка

Малі Олімпійські ігри

26 червня в "Берізці" організували для дошкільників свято Малі Олімпійські Ігри, у якому поєднані спортивний дух та справжня олімпійська атмосфера. Завдання учасників змагань підтримати Олімпійський вогонь, не дати йому згаснути,а підтримувати і допомагати горіти яскравіше. Під час змагань ми прагнули не лише розвивати дітей фізично,а й духовно, даючи їм знання з історії та географії, формували уявлення про Олімпійські ігри,інтерес і любов до спорту.

11:45 27.06.2018

Архів "Новини нашого садка"

1 червня, дитячий садочок "Берізка" відзначає чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Весь колектив до цієї урочистої події готувався з любов'ю,щоб потішити найменших і беззахисних у всьому світі – дітей.  Ми приготували для наших дорогих дітей цікаву розважальну програму "Мирна країна-щаслива дитина!",де були спортивні змагання, костюмований вернісаж ,флеш-моб "Ми дружні малюки! ",бульбашкова феєрія та надзвичайно смачний пиріг, яким поласували усі наші вихованці.

10:53 27.06.2018