Організація харчування

Раціональне харчування - важлива складова здорового способу життя

Організація харчування здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах /17.04.2006 р. №298/227/.

Режим харчування в ДНЗ (ЦРД) №3 "Казка" - 3-х разовий

Харчування дітей в ДНЗ здійснюється відповідно до меню-розкладу, яке складається на кожний наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням примірного двотижневого меню, картотеки страв.
Меню-розклад складається окремо для двох вікових груп:
  • дітей віком до 3-х років
  • дітей віком від з-х до 6 (7) років.
   За наявності в ДНЗ хоча б однієї дитини пільгвої категорії (потерпілі внаслідок катастрофи на ЧАЕС) до примірного меню окремо вносять розрахунки щодо її харчування.
   В літній оздоровчий період здійснюється посилене харчування дітей: вводиться 2-й сніданок, під час якого діти вживають збільшену норму овочів та фруктів.
   Постачання харчоблоку доброякісними продуктами харчування, їх правильне зберігання, наявність сертифікатів, дотримання норм харчування та санітарного стану приміщень, якісне і своєчасне приготування страв з дотриманням технології, відбір і зберігання добових проб страв, які готуються щоденно, роздача їжі дітей, виховання культурно-гігієнічних навичок - це фактори, від яких залежить якісне і збалансоване харчування дошкільнят.