Освітні завдання

Педагогічний колектив у наступному 2017 /2018 н. р. продовжить працювати  за такими напрямами:

1. Продовжити поглиблену роботу  з розвитку в дошкільників  патріотизму,виховання у малят любові до рідної країни,бажання діяти на благо людей та держави .

2. Формування передумов економічної освіти в єдності з моральною освітою, опанування дітьми економічних знань і практичних умінь у доступній формі.

3. Оновити форми і методи роботи з комунікативно-мовленнєвої культури дошкільнят.

4. Створити сприятливі умови для охорони життя і збереження здоров’я  вихованців за освітньою лінією Базового компоненту дошкільної освіти.

5. Розвивати сучасні аспекти взаємодії ДНЗ та сім'ї щодо гармонійного розвитку особистості дошкільника.

6. Наступність і перспектива в роботі двох перших ланок освіти на сучасному етапі.

Пріоритетні завдання ДНЗ №1 «Берізка» на 2017-2018 навчальний рік

1. Продовжувати реалізовувати завдання з виховання в дітей любові до України,формування рис громадянина української держави, розвиненої духовності ¸ моральності, економічної культури. Накопичення  дитиною соціального досвіду проживання у своїй Вітчизні та засвоєння усталених норм поведінки, взаємовідносин.

2. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини    шляхом застосування комплексу методів та прийомів в різних видах діяльності.

3.  Формувати у дітей здатність до економічного  мислення ,виховувати риси ефективного господаря ,який бережливо ставиться до результатів праці ,розвивати здорові матеріальні потреби. Реалізація завдань економічного  виховання за  умови повноцінного вирішення завдань трудового виховання у всіх трудових групах.

Завдання на літній оздоровчий період 2018 року

1. Сприяти збереженню та зміцненню здоров'я кожної дитини, підтримувати інтерес до здорового способу життя, до занять фізкультурою і спортом. Розвивати у вихованців потребу в щоденній руховій діяльності.
  2. Забезпечити організацію безпечного проведення літнього оздоровлення, створити умови для проведення оздоровчих заходів, забезпечити виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу.
  3. Підготувати дошкільний навчальний заклад до нового навчального року:
    • створити повноцінне предметно-ігрове середовище;
    • поповнити методкабінет дошкільного навчального закладу та групові осередки  новими дидактично-методичними посібниками;
    • своєчасно підготувати заклад до роботи в осінньо-зимовий період.