ПРО НАС

Городоцький районний  територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Територіальний центр створений з метою здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

- громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатнего віку на період  до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до  самообслуговування і потребуть постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженному МОЗ;

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв`язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом,катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім`ї.

Структура територіального центру:

Відділення «Віра в життя»  по наближенню соціальних послуг до територіальної громади Городоцького району та м. Городка

Відділення соціальної допомоги вдома

Стаціонарне відділення доброта с. Немиринці

Підрозділ «Відродження» по наближенню соціальних послуг до територіальної громади с. Кузьмин