Про стан звернень громадян за І квартал 2018 року

Відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України, Кабінету Міністрів України у Городоцькій міській ради  протягом  І кварталу 2018 року проведено значну роботу щодо забезпечення реалізації громадян конституційних прав на звернення.

До міської ради  та її виконавчого комітету за три місяці цього року  надійшло 1054 звернення, 14 звернень - колективних , на особистих прийомах у міського голови  та керівництва міської ради  побувало 214 осіб.

Питання  вирішувались позитивно  відповідно чинного законодавства, під час прийому заявникам надавались  роз’яснення щодо порушених питань.

Порушень Закону України «Про звернення громадян» не встановлено.

Слід зазначити, що міською радою  за звітний період в частині розгляду звернень громадян була проведена значна робота щодо забезпечення всебічного якісного і кваліфікованого  розгляду порушених громадянами питань.

За результатами трьох засідань виконавчого комітету міської ради  у І кварталі розглянуто  від фізичних осіб 190 звернень та прийнято 55  відповідних  рішень за їх  зверненнями.

Виїзні прийоми громадян здійснено міським головою у старостинських округах:  Новосвітському,  Купинському,  Великояромирському, Великокарабчиїському, підняті питання автобусного сполучення водопостачання, вартості земельного паю, про зміну маршруту «Шкільного автобуса» Великояромирської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та інші , порушені питання  вирішувались позитивно, по  окремих надано роз’яснення .

Загальним відділом  виконавчого комітету видано довідок  різного характеру  - 2464.

Результати аналізу  письмових звернень за змістом свідчать про те, що на першому місті стоять  питання про  виділення матеріальної допомоги на лікування, далі – про надання дозволів на узаконення земельних ділянок, про ремонти доріг та вулиць, реконструкцію та будівництво вуличного освітлення, ремонт покрівель багатоквартирних будинків  та інші. Про   виділення матеріальної допомоги надійшло 259 звернень, заяв про вирішення земельних питань 563,  з яких - 21   знаходиться на додатковому вивчені, інших -232 серед яких громадяни піднімали питання про звільнення батьків від сплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти  про створення притулку для бездомних тварин, про виділення коштів на стерилізації  безпритульних тварин, про заперечення щодо перейменування вулиці В. Терешкової,   про оздоровлення школярів  у Польщі.

За результатами поіменних голосувань   двох сесій Городоцької міської ради  155 громадянам   надано матеріальну допомогу на суму 146 700 грн , 31 особі відмовлено у виділенні матеріальної допомоги на лікування зв’язку із відсутністю коштів на фінансування «Програми  соціальної  підтримки незахищених верств населення Городоцької  об’єднаної громади  на 2018 рік»

Звернення громадян є одним із засобів їхніх прав та законних інтересів. Працівниками відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації, які звертаються до міської ради. Організація  роботи із звернення громадян перебуває на постійному контролі у голови  громади та вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.