Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання «Доброта» с. Немиринці

Стаціонарне відділення для  постійного або тимчасового  проживання «Доброта» с. Немиринці.

Забезпечує належні умови для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги та соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам. Станом на 01.01.2017 року у відділенні проживає 15 чол.

Підопічні  стаціонарного відділення для  постійного  проживання «Доброта», отримують необхідні їм соціальні послуги та забезпечуються відповідно до встановлених норм:

• житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом;
  • раціональним чотириразовим харчуванням;
  • цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою;
  • слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами та життєво-необхідними ліками відповідно до медичного висновку;
  • комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, радіофікація, тепло, водопостачання тощо);
  • культурно-масовими та лікувально-фізкультурними заходами з урахуванням стану здоров’я і віку мешканців стаціонарного відділення;
  • умовами, що сприяють адаптації громадян у новому середовищі.

До відділення  стаціонарного догляду «Доброта» на постійне або тимчасове проживання, повне державне утримання безоплатно приймаються:

• одинокі громадяни похилого віку,
  • інваліди (які досягли 18 річного віку),
  • хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як 4 місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я, не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, соціально медичних та інших соціальних послуг.

Необхідні  документи

Приймання до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів здійснюється за путівкою Городоцької міської ради, виданою на підставі:

- особистої заяви громадянина похилого віку чи інваліда про його прийняття до будинку-інтернату;

- паспорта (або іншого документа, що засвідчує особу);

- медичної картки про стан здоров'я з висновком про необхідність стороннього догляду; штамп флюорографії з номером та датою, з чітким визначенням діагнозу хвороби; висновок лікаря-психіатра про профіль будинку-інтернату;

- висновок ЛКК обласного психоневрологічного диспансеру;

- довідка про щеплення;

- довідка про епідоточення;

- довідка з Пенсійного фонду про вид і розмір пенсії;

- ксерокопія пенсійного посвідчення;

- довідка з сільської ради (ЖЕКу) про склад сім’ї за встановленою формою;

- довідки медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності особи, що приймається до будинку- інтернату (за наявності групи інвалідності);

- індивідуальна програма реабілітації інваліда (за наявності групи інвалідності).

- акт обстеження матеріально-побутових умов проживання затверджений начальником рай-міськуправління;

- довідка про наявність та розмір земельного та майнового паю;

- копія довідки про ідентифікаційний код.

- дві фотокартки

В будинки-інтернати поселяються одинокі громадяни похилого віку та інваліди І, ІІ групи, які потребують сторонньої та медичної допомоги.