Сторінка для батьків

РЕЖИМ ДНЯ ДНЗ “Ялинка”

Молодша різновікова група
Старша різновікова груп
Прийом, огляд дітей, ігри, гімнастика
Ранкова гімнастика
Сніданок
Ігри, підготовка до занять
Заняття
Ігри
Заняття
Підготовка до прогулянки, прогулянка, самостійна діяльність дітей за інтересом,
Індивідуальні роботи
Підготовка до обіду, гігієнічні, водні процедури, обід
Підготовка до денного сну, сон
Поступовий підйом після сну, гімнастика, водні, загартовуючі процедури
Підвечірок
Ігри, спілкування, індивідуальні заняття, розваги
Прогуляна, повернення додому

Умови прийому

ЯКЩО ВИ ВИБРАЛИ НАШ САДОЧОК
Прийом дітей до закладу  дошкільної  освіти здійснює керівник  закладу протягом календарного року на підставі :
• заяви батьків або осіб, які їх замінюють,
• медичної довідки про стан здоров’я дитини,
• свідоцтва про народження.
За дитиною зберігається місце в закладі  дошкільної  освіти державної форми власності у разі:
• її хвороби,
• карантину,
• санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють,
• літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з  закладу  дошкільної  освіти здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація закладу  дошкільної  освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.

У ЗДО «Ялинка» діють вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.
ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:
1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.30 та забирати до 18.00.
2. Якщо Ви привели дитину після 8.30, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю.
Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.
4. Своєчасно повідомляти адміністрацію або вихователя закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО
5. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові  ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов’язаний передати дитину батькам, або особам,  які їх замінюють.
7. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!
ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!

Чи мають право неповнолітні особи забирати своїх братів і сестер з дошкільного навчального закладу?
Відповідно до статті 150 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 р. №2947- ІІІ (із змінами, далі – (сімейний кодекс) батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
Частиною 6 статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 р. № 2402-ІІІ (із змінами, далі – Закон № 2402) встановлено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини на охорону здоров’я, фізичний і духовний розвиток, навчання, невиконання та ухилення від виконання батьківських обов’язків відповідно до Закону № 2402.
У частині 3 статті 8 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628- ІІІ (із змінами, далі – Закон № 2628) зазначено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.
Згідно з частиною 2 статті ІІ Закону № 2628, дошкільний навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання.
Тобто, вищезазначені норми встановлюють відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, та дошкільного навчального закладу за навчання дітей, збереження їх життя та здоров’я тощо.
Крім того, слід зазначити, що відповідно до частини І статті 6 Сімейного кодексу, правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.
Частина 2 статті 6 Сімейного кодексу визначає, що малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.
Відповідно до статті 32 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 р. № 435-ІV (із змінами, далі – Цивільний кодекс) фізичні особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років мають неповну цивільну дієздатність.
Умови набуття та надання повної цивільної дієздатності визначаються статтями 34 та 35 Цивільного кодексу.

3 огляду на це, забирати з дошкільного навчального закладу своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття.