Умови прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор  протягом календарного року.

Згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. №305 визначено, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник на підставі таких документів:

-  заяви батьків або осіб, які їх замінюють

- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря про епідеміологічне оточення

-  свідоцтва про народження дитини.

- при наявності пільг - документи, що їх підтверджують

За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Відповідно до Закону України “Про дошкільну освіту”: п. 5. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.