Звіт за 50 днів

У Городоцькій об’єднаній територіальній громаді з 1 лютого 2018 року утворено відділ містобудування архітектури та житлово-комунального господарства.

Відділ  є структурним підрозділом Городоцької міської ради, до завдань якого належать участь у реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

І хоча відділ утворено зовсім недавно, про певні результати його роботи вже можна говорити.

В першу чергу відділ містобудування архітектури та житлово-комунального господарства став повноцінним органом, який на 100 % забезпечив потребу жителів громади, інвесторів та інших суб’єктів господарювання адміністративними послугами містобудівного характеру.

Адміністративні послуги надаються через діючий ЦНАП (центр по наданню адміністративних послуг), який знаходиться за адресою: м. Городок, вул.. Гуменного, буд. 2.

Відділом за 2,5 місяці 2018 року:

- проведено розгляд проектів землеустрою, підготовку та видачу висновків про їх погодження з метою відведення 25 земельних ділянок;

- опрацьовано документи підготовлено та видано забудовникам 11 будівельних паспортів на будівництво індивідуальних житлових будинків та господарських споруд;

-  розроблено та надано містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок на 12 об’єктів;

- розроблено та видано 2 паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- підготовлено 23 проекти рішень виконкому, 14 рішень сесії Городоцької міської ради.

Відділом постійно ведеться робота з оновлення інформації, пов’язаної з роботою структурного підрозділу на офіційному сайті міста.

Також на сайті забезпечено розміщення реєстру містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Забезпечено роботу містобудівного кадастру на місцевому рівні.

Регулярно надаються роз’яснення стосовно розроблення містобудівної документації, порядку проведення громадських слухань, порядку залучення та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів з врахуванням положень Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

Однак проблемним питанням залишається недостатнє фінансування оновлення містобудівної документації на місцевому рівні.

Відділом вносились пропозиції до плану соціально-економічного розвитку громади та забезпечено моніторинг виконання заходів та показників.

Крім того відділом проводиться аналіз роботи комунальних підприємств та працівників благоустрою, щодо санітарної очистки населених пунктів.