Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

Проведено семінар-нараду з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом Городоцького ліцею № 2 Городоцької міської ради Хмельницької області на тему: «Попередження травматизму в закладах освіти»

10 вересня 2018 року страховий експерт з охорони праці Сандурська Валентина Олександрівна провела семінар-нараду з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом Городоцького ліцею № 2 Городоцької міської ради Хмельницької області на тему: «Попередження травматизму в закладах освіти».

09:20 11.09.2018

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

09:53 10.08.2018

З 01 жовтня роботодавці повідомлятимуть Фонд про здійснення виплат за лікарняними листками

Правлінням Фонду соціального страхування України затверджено новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві. Відповідна постанова набуває чинності з 01 жовтня 2018 року та, зокрема, впроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат співробітникам шляхом надання до робочого органу виконавчої дирекції Фонду повідомлення.

09:51 10.08.2018

"ЛИШ СИЛЬНІ ДУХОМ ГІДНІ ПЕРЕМОГ!" VI обласна спартакіада "СИЛА ДУХУ"

26 червня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області проведено VI обласну спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

09:34 04.07.2018