A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городоцька міська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян у ІІ кварталі 2019 року

   Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про  першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування», враховуючи  особливу роль звернень  громадян у забезпеченні зв’язку між владою та громадянином, з метою вирішення  важливих проблем населення Городоцькою міською радою  протягом ІІ кварталу 2019 року  проводиться робота, спрямована на  забезпечення кваліфікованого та всебічного розгляду звернень   порушених громадянами питань.

   За  другий квартал цього року до міської ради  та її виконавчого комітету з метою розв’язання своїх проблем,  надійшло  1396 письмових  звернень (з яких 1044 заяви із земельних питань), з них:  33 колективних,  164 - усних, а це  менше на 1300 звернень у порівнянні з  попереднім кварталом цього року. Враховуючи аспекти  роботи із розгляду звернень, можна визначити такі тенденції, що не на  багато, але  зменшилась кількість звернень із земельних питань, збільшилась кількість колективних та кількість піднятих питань у них.

   У звітному періоді звернення  викликані великою кількістю заяв   та узаконення земельних ділянок. У колективних зверненнях заявники порушували питання про відновлення вуличного освітлення, встановлення стічних лотків, грейдерування вулиць, встановлення сміттєвих баків, забезпечення питною водою на території сільських населених пунктів,  збереження сільських установ освіти, виплату матеріальної допомоги на оздоровлення технічному персоналу у закладах дошкільної освіти,   відкриття на базі центральної районної лікарні відділення  детоксикації для проведення гемодіалізу хворим з нирковою недостатністю та ін.

   Невід’ємною частиною  роботи із зверненнями громадян є робота по здійсненню особистого та виїзного прийомів посадовими особами міської ради. Про позитивні напрямки цієї роботи свідчить те, що частина  порушених заявниками  питань вирішується в ході  прийому, безпосередньо на місці (на особистому прийомі міського голови  побувало понад 30 громадян; у   посадових осіб міської ради - 124).

   У ході вирішення питань, викладених у зверненнях, особлива увага приділялась  мешканцям об’єднаної громади, які потребують  соціального захисту та матеріальної підтримки. Протягом звітного періоду до міської ради  значна частка звернень надійшла від пільгової категорії населення, з них: 32 учасники АТО, 64 - інваліди ІІ-ІІІ груп загального захворювання, 4 – членів багатодітних сімей.  176 осіб звернулось із заявою про надання   матеріальної допомоги.

   За звітний квартал 392 852 грн. матеріальної допомоги виділено на дороговартісне лікування, поховання непрацездатних осіб, відшкодування пільг звільненим громадянам  на сплату комунальних послуг, які надаються КП «Городоккомунсервіс», перевезення хворого на проведення гемодіалізу та придбання продуктових наборів різним пільговим категоріям населення.

   Найболючіші питання у зверненнях стосуються ремонту доріг, як у місті так у сільських населених пунктах.

   Проводиться поточний середній ремонт ділянки  дороги вул.Тельмана (від вул.Качинського Лєха. до вул.Симонова) протяжністю 1,808 км.

  Завершено будівництво зовнішніх мереж водопостачання  у с.Пільний Олексинець протяжністю 16,5 км., відремонтовано у с.Підлісний Олексинець, с.Лісогірка  протяжність 2,250 км.

   В с.Лісогірка завершено будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул.Садова, 8-го Березня, Лесі Українки, Грушевського, Шевченка Т., Франка І., 1-го Травня протяжність 2,250 км

  Передбачено кошти із державного бюджету на будівництво господарсько-питного  водопроводу в с.Матвійківці.

   Розпочато  будівництво зовнішніх мереж водопостачання в  с.Хмелівка - 10 км.  

  Питання  вирішувались як  позитивно, так і негативно,  відповідно чинного законодавства.  

 Слід зазначити, що міською радою  за звітний період була проведена значна робота щодо забезпечення всебічного якісного і кваліфікованого  розгляду порушених громадянами питань.

   Під особливим контролем  перебуває розгляд звернень від сімей, члени яких брали участь у  проведенні антитерористичної операції в східних областях України, рішенням сесії вони звільняються від сплати  комунальних послуг, які надаються КП «Городоккомунсервіс».

   Враховуючи звернення громадян, за результатами прийнятих  рішень 19  учасникам бойових дій надано  дозвіл на  розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для особистого селянсько8го господарства.

   176 осіб  отримали дозвіл на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки  для ведення особистого селянського господарства (городництва) за межами населених пунктів.

   Значна частка звернень – це отримання дозволів на розробку проектів землеустрою,  затвердження  технічної документації, встановлення (відновлення) меж та ін.

  503 громадянам відмовлено у наданні дозволів  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в порядку зміни цільового призначення із земель запасу в землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на території Городоцької міської ради за межами населеного пункту, через ряд причин:  

-  земельна ділянка зарезервована  під громадське пасовище;

-  зарезервована для учасників АТО та бойових дій;

- включена в перелік земельних ділянок, для продажу права оренди на земельних торгах;

-  не передана  до комунальної власності Городоцької міської ради;

-  підлягає продажу права оренди у формі аукціону на  земельних торгах;

-  на  дане місце  розташування уже прийнято рішення сесії;

- через відсутність графічного матеріалу про  бажане місце розташування земельної ділянки.

     На протязі кварталу 111 громадянам рішеннями сесій виділено матеріальну допомогу на лікування, 65 особам відмовлено у наданні матеріальної допомоги через недостатність коштів, оскільки до міської ради надходить велика кількість  заяв  про потребу у дороговартісному лікуванні, в зв’язку з цим  передбачених  коштів  на фінансування   «Програми надання одноразової грошової матеріальної  допомоги жителям  Городоцької  міської  ОТГ на 2019 рік»  не вистачає.

   Загальним відділом  виконавчого комітету видано  3518 довідок  різного характеру, а старостинськими округами 2645 довідок.

   Результати аналізу  письмових звернень за змістом свідчать про те, що  найактуальнішими були  питання про  виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства,  надання матеріальної допомоги на лікування, про надання дозволів на узаконення земельних ділянок, про збереження установ освіти, про ремонти доріг та вулиць,  про надання дозволів на підчистку та  зрізання дерев та ін.

   Протягом ІІ  кварталу 2019 року надійшло  п’ять  запитів  на публічну інформацію, два адвокатських запити.

 Від Хмельницького  контактного  центру надійшло  10 звернень.  

   Як свідчить аналіз надходження  звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду  найбільше звернень надійшло від Новопорічанського, Великокарабчіїівського, Старопісочнянського, Жищинецького старостинських округів.

  Одним  з основних  завдань  міської ради  при розгляді  порушених громадянами питань  є викорінення формального підходу до їх вирішення, об’єктивного  і кваліфікованого розгляду  кожного звернення, а також проводиться відповідна робота по усуненню недоліків у розгляді заяв та скарг громадян.

   Намагаємось забезпечити якісний розгляд звернень громадян,  окремих за участю заявників, з наданням їм можливості   більш детального та предметного пояснення  порушених питань.

 Особлива увага акцентується на колективних зверненнях, організація  роботи із зверненнями  перебуває на постійному контролі у міського голови  громади та його заступників.

Начальник загального відділу                                              Т.Каліновська

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь