Проведення Подільського енергетичного форуму «Green Energy» такого змісту

22-23 березня у Хмельницькому відбудеться «Подільський енергетичний форум «Green Energy»   Подільський енергетичний форум «Green Energy» має на меті згуртувати підприємців, що працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторів економіки (наприклад - аграрний сектор), щоб ознайомити їх зі світовими тенденціями і новими інструментами у сфері альтернативної енергетики та енергоефективних технологій. Цільовою аудиторією форуму є малий та середній бізнес, власники та топ-менеджмент підприємств Хмельницької та Вінницької обл., представники владних інституцій, міжнародних донорських організацій, а також національні і міжнародні інвестори.  Участь у форумі безкоштовна, реєстрація є обов’язковою до 15 березня за посиланням: http://greenenergy.tilda.ws/  Форум організовується Центрами підтримки бізнесу м.Вінниця та м.Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми EU4Business.   Додаткова інформація за тел. (096) 945 02 51, Степан Кушнір, координатор форуму.    Також додатково просимо переслати цього листа до ваших ОТГ.   Дякуємо за співпрацю!

09:39:00 07.03.2018

Семінарське заняття з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації

16 лютого о 10:00 в приміщені районної ради (в сесійній залі) відбудеться семінарське заняття для новообраних депутатів міської ради та посадових осіб місцевого самоврядування з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організації.

10:47:00 14.02.2018