Оголошення

Семінарське заняття з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації

16 лютого о 10:00 в приміщені районної ради (в сесійній залі) відбудеться семінарське заняття для новообраних депутатів міської ради та посадових осіб місцевого самоврядування з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організації.

10:47:00 14.02.2018

23 січня о 16.30 у СК "Епіцентр" відбудеться товариська зустріч між командами "Городоччина" та "Локомотив" з волейболу.

23 січня о 16.30 у СК "Епіцентр" в рамках відкритого тренування Харківського "Локомотиву" відбудеться товариська зустріч між командами "Городоччина" та "Локомотив" з волейболу. Запрошуємо городоччан побачити цікаву гру.

17:42:03 22.01.2018

«Citius, Altius, Fortius!»

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" запрошує городоччан до загальних масових забігів на стадіоні "Колос" кожного вівторка, середи, четверга та суботи з 18.00.

08:28:41 19.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Військовослужбовці,  які здійснили самовільне залишення військових частин  пропонуємо в  добровільному порядку  повернутись у  військові  частини  де проходили службу та  звільнитись  з військової служби встановленим порядком.

15:52:00 18.01.2018