Огляд-конкурс художньої самодіяльності.

Дата: 29.03.2018 12:15
Кількість переглядів: 2036

27.03.2018р. в Районному будинку культури відбувся звітний концерт-огляд художньої самодіяльності творчих колективів загальношкільних та позашкільних закладів району та ОТГ, який проводиться з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

Завданнями огляду-конкурсу є: демонстрація творчих досягнень художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, підвищення ідейно-художнього рівня самодіяльного мистецтва, збагачення репертуару творами драматургії, музики, хореографії тощо; виховання у дітей та молоді високих моральних якостей засобами мистецтва; підвищення виконавської майстерності учасників художньої самодіяльності; подальший розвиток жанрового розмаїття художніх програм.

У програмі звітного концерту огляду-конкурсу відповідно до положення були  представлені наступні жанри:

вокальний (хор, вокальні групи, солісти, малі вокальні форми: квартет, тріо, дует та ін.) –  7 номерів;

хореографічний (народний, бальний, сучасний, класичний, спортивний танці) –  5 номерів;

інструментальний (духові оркестри, оркестри народних інструментів,          вокально-інструментальні ансамблі та ін.) – 3 номери;

фольклорний –  2 номери.

літературно-мистецький жанр (театральні колективи, художнє читання, лялькові театри) – 4 номери.

Всього в конкурсі взяли участь281 учасник.

Оцінювало конкурс компетентні гості та члени журі:

1. Гончарук Григорій Макарович – заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  2. Жолобок Наталія Володимирівна – заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  3. Стельмах  Інна Анатоліївна – завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів;
  4. Методисти відділу: Митко Оксана Миколаївна;
  5. Василишина Наталія Іванівна;
  6. Барабаш Віта Павлівна.

На огляді також були присутні гості:

1. Підлісний Василь Васильович  - Міський  Голова  Городоцької міської  Об’єднаної територіальної громади.
  2. Матвєйцева Олена Тадеушівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.
  3. Бабин Віктор Петрович – заступник голови Районної державної адміністрації з гуманітарних питань
  4. Рибак Сергій Володимирович – Начальник  відділу освіти міської ради
  5. Пунда Вадим Дмитрович - начальник відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації.
  6.  Грицьова Людмила Леонідівна – Методист районного методичного кабінету відділу освіти з виховної роботи
  7.  Щепковська Ніна Павлівна – Голова райкому профспілки працівників освіти.

Журі відзначило високий професіоналізм учасників заходу та якість виконання художніх творів.

В рамках огляду відбулася виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, вироби на яку представили учні з 9 шкіл та Городоцького будинку дитячої творчості.

За підсумками минулорічного огляду журі відзначило переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу:

1. Сапрун Марію – вихованку гуртка «Сувенір» Городоцького будинку дитячої творчості – диплом І ступеня;
  2. Хлєбнікову Інну - вихованку гуртка «Сувенір» Городоцького будинку дитячої творчості – диплом ІІ ступеня;
  3. Чемес Олександру – ученицю Пільноолексинецької ЗОШ І-ІІІст. – диплом ІІІ ступеня.