A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городоцька міська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

26 червня 2018 року у Хмельницькій області відбудуться Відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади "Сила духу"

Дата: 19.06.2018 13:51
Кількість переглядів: 867

 

26 червня 2018 року у Хмельницькій області відбудуться Відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади "Сила духу"

В Україні стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Завдання спартакіади:

- залучення потерпілих на виробництві до активного життя;

- пропаганда фізичної культури і спорту серед цієї категорії громадян.

Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цього року відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

До програми фінальної частини Всеукраїнської спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. Змагання проводяться згідно діючих правил з видів спорту. Переможці визначатимуться в особистій, командній за видами спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть призові місця в особистих змаганнях в кожному виді програми, традиційно нагороджуватимуться також цінними подарунками.

Відбірні регіональні змагання спартакіади у Хмельницькій області проводяться з видів спорту, що мають для їх розвитку необхідні умови незалежно від віку і статі 26 червня 2018 року на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області (м. Хмельницький вул. Зарічанська, 9).

Попередні заявки на участь у спартакіаді по Городоцькому та Чемеровецькому районах подаються до Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області до 11 червня 2018 року за телефонами в м.Городок (03851) 3-21-20, 3-16-65 та в смт.Чемерівці (03859)  9-26-52.

До змагань спартакіади допускаються особи з числа потерпілих на виробництві, які проживають на території Хмельницької області, мають необхідні навички з видів спорту та перебувають на обліку у відділеннях управління.

Потерпілі на виробництві із захворюваннями опорно-рухового апарату можуть допускатися до участі в змаганнях з армспорту, бомбаскету, дартсу, шахів, а за висновком медичної установи, що надає дозвіл до змагань - також з гирьового спорту, настільного тенісу.

Кожному учаснику дозволяється брати участь лише в одному виді спорту.

Всі учасники повинні бути соціально адаптованими до запропонованих умов проведення спартакіади та мати навички самообслуговування.    

Система проведення змагань визначається Головним суддею. Змагання проводяться загальним турніром.

Спартакіада є значимою загальнонаціональною подією. Виявом належної державної уваги до цього заходу та визнання його важливого статусу є вітання, які щороку адресуються учасникам та організаторам спартакіади Президентом України, Головою Верховної Ради України, Прем’єр-міністром України, Міністром соціальної політики України. Як зазначив, зокрема, в одному з них Петро Порошенко: «Є всі підстави упевнено заявити про запровадження в нашій державі ще однієї гарної традиції».

 

Начальник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Ю.Лабань

 

 

Програма змагань з видів спорту

Армспорт

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 2 особи. Змагання проводяться серед чоловіків правою рукою стоячи за двома ваговими категоріями (до 85 кг та понад 85 кг). Здвоювання (участь двох представників команди у одній ваговій категорії) не дозволяється.

До участі у змаганнях не допускаються учасники з травмою верхньої правої кінцівки.

Всі учасники проходять зважування. Під час зважування проводиться жеребкування учасників.

Система проведення змагань визначається Головним суддею.

  Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, які набрали учасники команди. При рівності очок у двох або більше команд, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць. Якщо ці показники рівні, то перевага надається команді, яка має вище місце у найбільш масовій ваговій категорії.

Бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце)

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 2 особи (1 чоловік і 1 жінка).

Види програми:

  • кидання м’яча в баскетбольне кільце у положенні сидячи;
  • кидання м’яча в баскетбольне кільце у положенні стоячи.

Учасникам дозволяється брати участь у двох видах програми.

Кидки баскетбольного м’яча у положенні сидячи здійснюються з лінії (відстань від лінії до кільця – 3,82 м, висота кільця – 3,05 м).

Кидки баскетбольного м’яча у положенні здійснюються стоячи з лінії штрафних кидків (відстань 3,82 м, висота кільця – 3,05 м).

Кидки виконуються як одною рукою (правою або лівою) так і двома руками (на вибір учасника змагань).

Кожному учаснику дається 3 серії по 5 кидків. Перед заліковими серіями дозволяється 5 пробних кидків.

Особиста першість визначається окремо серед жінок і чоловіків. Переможці визначаються за найбільшою кількістю результативних кидків.  При рівній кількості результативних кидків у двох або більше учасників надаються додаткові серії до визначення І, ІІ ,ІІІ місць.

Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, які набрали учасники команди у кожному виді програми (до заліку ідуть три кращі результати). При рівності очок у двох або більше команд, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць. Якщо ці показники рівні, то перевага надається команді, яка має кращу суму залікових кидків.

Гирьовий спорт

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 2 особи (чоловіки). Вагові категорії – до 85 кг та понад 85 кг. Здвоювання (участь двох представників команди у одній ваговій категорії) не дозволяється.

Всі учасники проходять зважування. Жеребкування відбувається перед початком змагань з кожної вагової категорії.

Кожному учаснику на виконання вправи надається 5 хвилин.

Змагання проводяться з гирею 16 кг.

Вправа “поштовх від грудей” (короткий цикл) виконується в сидячому положенні в один прийом однією з рук на вибір учасника.

Особиста першість визначається у кожній ваговій категорії за більшою сумою підйомів. При однаковій сумі підйомів перевага надається учаснику, який має меншу особисту вагу.

Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками. При рівності очок у двох або більше команд, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць. Якщо ці показники рівні, то перевага надається команді, яка має кращу суму підйомів всіх учасників.

Дартс

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 2 особи (1 чоловік і 1 жінка).

Види програми:

  • метання дротика у положенні сидячи;
  • метання дротика у положенні стоячи.

Учасникам дозволяється брати участь у двох видах програми.

Для метання в положенні сидячи відстань від мішені до лінії, з якої гравці метають дротики, становить 2,37 метрів, висота від підлоги до центру мішені – 1,30 м.

Для метання в положенні стоячи відстань від мішені до лінії, з якої гравці метають дротики, становить 2,37 метрів, висота від підлоги до центру мішені – 1,73 м.

Кожному учаснику дається 5 серій по 3 кидка дротиків. Перед заліковими серіями дозволяється 5 пробних кидків (метань).

Особиста першість визначається окремо серед жінок і чоловіків у кожному виді програми. Переможцем визначається той учасник, який за сумою серій набрав найбільшу кількість очок.

Якщо двоє або більше учасників набрали однакову кількість балів, то перевага надається учаснику, який має:

а) більшу кількість кидків в “десятку”;

б) більшу суму балів в одному підході.

  Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, які набрали учасники команди в кожному виді програми (до заліку ідуть три кращі результати).  При рівності очок у двох або більше команд, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць. Якщо ці показники рівні, то перевага надається команді, яка має кращу суму балів, яку набрали у залікових видах під час особистої першості  учасники змагань.

Настільний теніс

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 2 особи (1 чоловік і 1 жінка).

Змагання проводяться окремо серед чоловіків і жінок в одиночному розряді. Система проведення змагань визначається Головним суддею.

Командна першість визначається за найбільшою  сумою очок, набраних учасниками. До командного заліку ідуть результати чоловіка та жінки.           При рівності очок, перевага надається команді, у якої більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць. У разі рівності цих показників перевага надається команді, яка має кращі показники між спірними командами у такій послідовності:

а) вище місце в особистому заліку;

б) вище місце в особистому заліку з більшою кількістю учасників;

в) кращий результат старшого учасника (учасниці).

Шахи

Змагання особисті.

Склад команди – 1 особа незалежно від статі. Тривалість бліц-партії –     10 хвилин.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь