Святковий концерт присвячений Дню села с.Жищинці

Дата: 26.07.2018 08:41

22 липня, в сільському Будинку культури відбувся святковий концерт присвячений  Дню села. На святі були присутні міський голова Василь Підлісний, депутат міської ради старостинського округу с.Жищинці Микола Асташенко, представник від ГО «За конкретні справи» Василь Накутній,  в.о.  старости Микола Мазій.  Поважні гості щиро вітали жителів зі святом!  Зичили здоров’я, добробуту та успіхів, а від ГО «За конкретні справи» вручено дарунок - опалювальний котел для опалення приміщення УПЦ .

На площадці Жищинецької школи проводилися спортивні змагання по волейболу, переможцям  було вручено кубки та грамоти.  Шановним гостям свята було вручено  короваї. В програмі  лунали мелодійні пісні вокального жіночого, дитячого та фольклорного гуртків. Також театральним  гуртком було поставлено  цікаві  молодіжні інсценівки, хореографічні номери. Учасники святкової програми з великим натхненням показали художні номери  від чого глядачі отримали масу позитивних емоцій  та святкових вражень. Панувала святкова атмосфера  та піднесений настрій. Під час святкового концерту глядачам та гостям роздавалися солодощі та  морозиво.

Спонсорами свята були :

Приватний підприємець -  Вовнянко  Н.В.

Голова «Сатанів АГРАР» - Ступарик О.В.

Голова  «ПП Жищинецьке» - Гоцанюк Р.В.

в.о.  старости Микола Мазій