Шановні жителі громади!

Дата: 22.08.2018 15:46

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 27-ю річницею Незалежності України!

Здавна так склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Синій та жовтий кольори символізують небесну блакить та трудолюбивість українців. Нехай синьо-жовтий прапор і надалі вселяє в серце кожного українця гордість, почуття патріотизму, любові до Батьківщини та майбутнього України.

Сьогодні, питання про незалежність держави, її цілісність та свободу постає особливо болісно. Україна вкотре переживає страшні випробовування. На сході нашої держави тривають бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати та створювати своє мирне майбутнє.

Багато чого зараз викликає здивування. Багато чого - обурення. Але ми маємо чим пишатися, маємо що виправляти і що вдосконалювати. Найголовніше завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе.

Впевнений, невдовзі ми будемо святкувати довгоочікувану Перемогу в неоголошеній війні на сході нашої держави. Тому, ми повинні виховувати в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

У цей день бажаю вам миру, спокою, злагоди, здоров’я, родинного добробуту та мирного життя, віри, надії та любові до рідної землі. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за  державу, прагненням до порозуміння, а віра буде невичерпною.

Зі святом вас! Із Днем Незалежності!

З повагою,

міський голова Василь Підлісний