День підприємця

Дата: 31.08.2018 17:08

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста та громади.

Саме тому, сьогодні в залі засідань Грамотою міської ради за значний внесок у наповнення бюджету громади, своєчасну сплату податків, сумлінну і конструктивну працю в партнерстві з об’єднаною громадою були нагородженні Віктор Панчишин, Сергій Божик, Володимир Оржеховський, Віктор Гуменний. А також, грамотою органу Державної фіскальної служби були нагородження Віктор Левицький та Ігор Каганець.

Міський голова Василь Підлісний привітав усіх присутніх з професійним святом, та адресував слова вдячності енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяли розвитку нашої громади.

Побажавши всім  невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя!