Привітання з Днем підприємця

Дата: 31.08.2018 17:16

Шановні підприємці!

Вітаю Вас із святом – Днем підприємця.

Сьогодні, ні для кого не буде секретом, що підприємці це рушійна сила економіки. Розвиток ваших підприємств та збільшення надходження до бюджету,  дає можливість вирішувати багато важливих питань пов’язаних з соціально – економічними проблемами, створення робочих місць, надання матеріальної допомоги хворим, будівництво спортивних та дитячих майданчиків та передбачає розвиток економіки.

У цей день хочеться подякувати підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких не можливо уявити діяльність громади. Надіюсь на подальшу співпрацю заради нашого спільного розвитку та покращення повсякденного життя.

Бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя, не втрачати впевненості у власних силах, вірити в успіх, а бізнес щоб був стабільним та процвітаючим. Вірю, що підприємці, зможуть змінити нашу країну.

З повагою,

Міський голова Василь Підлісний