"Подільська дитяча ліга" з футболу у Городку

Дата: 13.10.2018 16:02

13 жовтня на стадіоні "Колос" відбулися заключні ігри останнього осіннього туру змагань "Подільська дитяча ліга". Участь в змаганнях взяли 6 команд : Городок, станція Дунаївці, Маків, Дунаївці, Ярмолинці, Кам'янець-Подільський.

Учасників змагань з початком заходу вітали директор  Городоцької  ДЮСШ Михайло Гук та в.п. міського голови,  секретар міської ради Олена Гріх зичили всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги і професійного зростання,  здоров’я, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог. Усіх учасників змагань Городоцька міська рада пригощала солодкою випічкою та соком.