Осінні композиції руками наших вихованців та батьків.

Дата: 10.10.2018 17:07

Яскраві фарби листя, квітів, фруктів, овочів та інших природних матеріалів надихають на створення декоративних осінніх композицій своїми руками. Зробити прості осінні прикраси зовсім не складно. Потрібно лише бажання і політ фантазії.

Осінні композиції в ЗДО "Берізка" вражають своєю красою та неповторністю. Діти бачать світ не так, як дорослі. В їх уяві композиція з моху, каштанів, жолудів та гілочок перетворюється на маленьке казкове королівство, а овочі ,зібрані з власного городу на веселу сімейку.

Осінні саморобки з природного матеріалу розвивають уяву та дрібну моторику дітей. А ще це чудовий спосіб створити щось у співавторстві з мамою або татом. Адже серце дитини розкрито для краси і добра. А тому його треба наповнити красою, щоб було мудрим і добрим. Щоб було щедрим і щирим. Щоб випромінювало світло і тепло.

ЩИРО ДЯКУЄМО НАШИМ ДОРОГИМ БАТЬКАМ І НАШИМ ЧУДОВИМ ВИХОВАНЦЯМ