Майстер-клас для педагогів ЗДО "Берізка" - "Лепбук як новітній інтерактивний метод навчання дошкільнят."

Дата: 16.10.2018 17:08

Лепбук - це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікавий вид спільної діяльності вихователя і дитини.
А по суті лепбук є текою або міні-книжкою, в якій систематизовані знання з якоїсь теми. Теми можуть бути як широкі ( «Осінь», «Моя Україна»), так і вузькі ( «Кішки», «Сніг», «Яблука»). У такій книжці багато кишеньок і конвертиків, що містять необхідний систематизований матеріал ,в тому числі ілюстративний.
Адже в ході роботи з тематичним матеріалом дитина проводить спостереження, виконує завдання, вивчає і закріплює інформацію. Згодом, маючи під рукою готову тематичну папку, дитина може освіжити свої знання з тієї чи іншої теми .