ФЛЕШ -МОБ "Вільна гра дітей, або День без іграшок!" з Катериною Крутій

Дата: 25.10.2018 08:33

22 жовтня, дошкільники старшої групи "Бджілка" з великим задоволенням підтримали флеш-моб "Вільна гра дітей, або День без іграшок!" запропонований Катериною Крутій, доктором педагогічних наук, сучасною вченою, яка є знавцем дошкільної педагогіки і психології та просто чудовою людиною.
Ідеям захоплених педагогів методиста Борити І.І. та вихователя Слободян О.М. не було меж. В ігровому відкритому просторі вони лише створювали умови для розвитку інтересів і запитів дітей, для отримання досвіду досягнення своєї мети.Адже головне завдання ,яке реалізовувалося - не заважати дітям бути самостійними, втілили в практику слова Марії Монтессорі: "Допоможи мені це зробити самому"!

У цей день педагоги спостерігали, слухали, чули, підтримували, обговорювали, розуміли, співчували, а світ на власний розсуд творили наші любі малюки. Треба було бачити це захоплення і цікавість, запал і ентузіазм, креативність і одухотворення з яким проходив такий собі день без іграшок! Жодного разу нікому не було сумно і ніхто не жалкував ,що іграшки відправилися у подорож !