Поговоримо про гідність

Дата: 22.11.2018 15:25

«Гідність-це відчуття себе, це наші внутрішні правила, це наше бачення світу…Я не дуже пам’ятаю ці події, але я не забуду ті емоції,які я тоді відчував. Це жаль за людьми, що тоді полягли. Вважаю-це занадто велика ціна як для цього результату». Ось одна з неординарних  власних двадцяти думок про поняття гідності, яка стала  темою уроку-роздуму «Поговоримо про гідність», присвяченого Дню гідності і свободи,   що відбувся в Городоцькій центральній бібліотеці.  За допомогою тренінгових вправ, повчальних історій, «мозкових штурмів» бібліотекарі разом з учнями Городоцького ліцею №1 формували почуття гідності людини. Талановиті дев’ятикласники присвятили загиблим героям музичні твори у власному виконанні. Було креативно і емоційно.