Зустріч з однодумцями

Дата: 07.12.2018 09:04

06 грудня 2018 року у приміщенні Городоцького районного  територіального  центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) відбулася зустріч осіб з вадами слуху з представниками Хмельницької обласної організації глухих, районної  організації «Єднання» та з представниками органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади.

Зустріч, приурочена Міжнародному дню  людей з інвалідністю, яку організовано за сприяння директора   територіального центру Надії Шевченко  та   голови Дунаєвецької територіальної організації українського товариства глухих Тетяни Михайлової, до складу, якого  входять 26 членів Городоцької організації глухих. Своїми життєвими проблемами   ділилися  люди з особливими потребами , вирішували наболіле, а головне – отримали насолоду від спілкування з однодумцями.