Нарада з діловодами

Дата: 01.02.2019 14:38

В Городоцькій міській раді відбулась робоча нарада з діловодами загального відділу, які працюють безпосередньо у старостинських округах, яку провела керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька.

Під час наради було розглянуто ряд питань, що стосуються роботи старостинських округів. Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу юридично – кадрової Ольга Внуковська ознайомила діловодів з інформацією про роботу з призовниками та військовозобов’язаними в об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.

Основні вимоги інструкції з діловодства висвітлила начальник загального відділу виконавчого комітету Городоцької міської ради Тетяна Каліновська.

Про  особливості  декларування  доходів громадян за 2018 рік,  нарахування земельного податку та податку на нерухоме майно у 2019 році проінформувала начальник Городоцької ДПІ Наталія Хорошова, а  про зміни в законодавстві, що стосуються пенсійного забезпечення в 2019 році - начальник Городоцького севісного центру головного ГУ ПФУ в Хмельницькій області Людмила Сафандула.        Під час наради обговорені поточні напрямки робіт та ведення документації діловодами старостинських округів.