Особлива респект-зустріч «Герої поруч»

Дата: 11.02.2019 08:27

У Городоцькій бібліотеці для дітей відбулась особлива респект-зустріч «Герої поруч» – дітей-волонтерів ліцею № 1з учасниками ООС, воїнами 95-ї бригади Благуном П.П. та Олійником І. В., керівником волонтерської групи Городоччини Зацерківним М.В., отаманом Городоцької козацької Січі Ференсом А.С.
Діти-волонтери жваво спілкувались з захисниками Батьківщини, воїни ж відповіли вичерпно та змістовно на численні запитання ліцеїстів.
Учні ліцею № 1 з педагогом-організатором Бас Л.П. підготовили презентацію «Школа вікнами на війну», виконали пісні, прочитали патріотичну поезію й вручили подарунки-обереги, виготовлені власноруч.
На згадку про зустріч воїни ООС отримали пам’ятні подарунки від міської ради, які вручила керуюча справами виконавчого комітету Городоцької міської ради Бистрицька О.І.
Не залишила поза увагою воїнів-земляків і місцева поетеса Чеховська Тетяна вручивши їм свої книги.