Семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти в ЗДО "Берізка"

Дата: 11.02.2019 11:14

7 лютого в ЗДО "Берізка" відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти району на тему "Правове виховання дошкільників -одна з умов формування життєвої компетентності особистості".
Відкрив зібрання начальник відділу освіти Городоцької міської ради Рибак Сергій Володимирович,який підкреслив важливість дошкільної ланки у вихованні нового покоління громадян.Методист початкової та дошкільної освіти методичного кабінету відділу освіти Чепурна Надія Павлівна ознайомила педагогів з методичними рекомендаціями щодо організації роботи з правового виховання. Увазі учасникам семінару було представлено інтегроване заняття "Свої права ти добре знай,їх шануй та захищай",вихователь Слободян О.М., спортивна розвага за участю батьків "Хата на тата" та тренінг для учасників семінару, який провела вихователь - методист закладу Борита І.І.