До уваги ОСББ, житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), а також ініціативних груп громадян, які планують створити ОСББ!

Дата: 01.03.2019 15:06

Почалася онлайн реєстрація для участі в новому проекті ЄС / ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES)

В цьому році в області буде здійснюватися реалізація Проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку Об’єднаних Націй в Україні.

На даний Проект ЄС надає фінансування розміром 4 млн. євро

Діючі ОСББ, житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), а також ініціативні групи громадян, які планують створити ОСББ, мають можливість долучитися до проекту ЄСПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)» та зможуть отримати кошти (за схемою відшкодування з Фонду Енергоефективності) на термомодернізацію (утеплення) будинків.

Ці кошти – фінансування на енергоощадні заходи, завдяки яким у ОСББ і ЖБК з’явиться можливість суттєво скоротити як витрати утримувача будинку на енергоносії, необхідні для функціонування споруди, так і витрати мешканців, зокрема – на опалення.

Проект триватиме до 30 вересня 2020 року.

Для отримання повної інформації та консультацій по Проекту зацікавленим особам слід звернутися до Городоцької міської ради (м. Городок, вул. Грушевського, буд. 53) у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства або у відділ економічного розвитку та інвестицій.

Контактна особа:

Літвінчук Сергій Михайлович, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, тел.3-11-94.