Питання щодо призначення управителя у багатоквартирному будинку в м.Городок буде розглядатись повторно

Дата: 28.03.2019 11:39

Виконавчий комітет Городоцької міської ради повідомляє, що відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 26.03.2019 року, конкурс  з визначення управителя багатоквартирного будинку в м.Городок визнаний таким, що не відбувся через відсутність конкурсних пропозицій.

Відповідно до п.8 розділу IV Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного  будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 13.06.2016 року №150, протягом десяти календарних днів на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради та в газеті «Городоцький вісник» буде оголошено про повторне проведення конкурсу.

Виконавчий комітет Городоцької міської ради